Ignis

Ultra kompaktowy SUV

Suzuki Ignis łączy wyjątkowe nadwozie z komfortowym i obszernym wnętrzem w stylu typowym dla Suzuki, prezentując całkowicie nowe wzornictwo i unikatowy charakter. Ten ultra kompaktowy SUV oferuje doskonałe osiągi oraz znakomite wrażenia z jazdy w każdych warunkach drogowych. Innowacyjny silnik benzynowy 1.2 DualJet zapewnia wystarczającą moc oraz jest oszczędny i przyjazny środowisku. Futurystycznie zaprojektowana i przestronna kabina, duży bagażnik (aż do 267 litrów pojemności) oraz wysoka pozycja za kierownicą decydują o wszechstronności tego modelu. Możliwość wyboru napędu na 4 koła ALLGRIP AUTO podnosi użyteczność pojazdu przy eksploatacji na trudniejszych nawierzchniach.

Pobierz katalog Katalog z akcesoriami

Galeria

Technologie

Ignis jest napędzany przez doskonały silnik benzynowy 1.2 DualJet 90 KM, wyposażony w układ podwójnych wtryskiwaczy na każdy cylinder, który podnosi wydajność paliwową oraz osiągi bez konieczności zastosowania układu turbodoładowania. Silnik posiada także układ zmiennych faz rozrządu VVT dla zaworów ssących i wydechowych, który obniża zużycie paliwa oraz emisję CO₂, a zarazem umożliwia uzyskanie wyższej mocy i momentu obrotowego w zakresie niskich i średnich prędkości obrotowych. Precyzyjnie zestrojone skrzynie biegów: 5-stopniowa manualna lub zautomatyzowana AGS (Auto Gear Shift) zapewniają lekkie i precyzyjne wybieranie przełożeń. Podstawowa konfiguracja przeniesienia napędu na oś przednią (2WD) może być zastąpiona przez napęd na 4 koła ALLGRIP AUTO wraz ze wspomaganiem podjazdu i zjazdu ze wzniesienia HHC-HDC.

Ignis już od 56 900 zł

Cennik

Nowy Ignis Hybrid 2020 1.2 DualJet 2WD 5MT Cena detaliczna
1.2 DualJet 2WD 5MT Comfort Plus 56900 zł
1.2 DualJet 2WD 5MT Premium 61900 zł
Nowy Ignis Hybrid 2020 1.2 DualJet 2WD CVT
1.2 DualJet 2WD CVT Premium 65900 zł
Nowy Ignis Hybrid 2020 1.2 DualJet 4WD 5MT
1.2 DualJet 4WD 5MT Premium 68900 zł
1.2 DualJet 4WD 5MT Elegance 75900 zł

lakiery metaliczne - dopłata 2090zł, lakiery dwukolorowe - dopłata 3090zł

System RBS jest dostępny w różnych wersjach wyposażenia.

Pakiet ubezpieczeń Suzuki Insurance
Pakiet ubezpieczeń Suzuki Insurance już od 3.2% wartości samochodu
Suzuki Service Care 3+2
Teraz 5 lat ochrony serwisowej

Gwarancja

Gwarancja Suzuki

Ogólna gwarancja mechaniczna

Ogólna gwarancja mechaniczna na wszystkie modele w ofercie udzielana jest na okres 3 lat lub limit 100 000 kilometrów.

Gwarancja na odporność nadwozia na korozję

Gwarancja jest ważna przez 12 lat (144 miesiące) począwszy od daty zakupu samochodu przez pierwszego właściciela.

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.