Nowy S-Cross Strong Hybrid

Nowy S-Cross Strong Hybrid

S-Cross z nowym układem napędowym Strong Hybrid to tzw. pełna hybryda. Samochód oferowany jest w kombinacji trzech wersji wyposażenia, a także w 8 kolorach nadwozia. Hybryda, której układ napędowy opracowali inżynierowie Suzuki Motor Corporation, wykorzystuje technologie i rozwiązania wdrożone i przetestowane w modelu Vitara Strong Hybrid. Nowy S-Cross uzupełnia firmową ofertę SUV-ów. Nowy SUV - dostępny ze skrzynią zautomatyzowaną 6AGS i na życzenie także z napędem na wszystkie koła - jest równie oszczędny dla portfela (średnie zużycie w cyklu mieszanym wg. WLTP – od 5,2 l/100 km), jak emituje do atmosfery mniej szkodliwych spalin.

Galeria

Oszczędny napęd STRONG HYBRID

Dane techniczne

Tak samo jak w Vitarze Strong Hybrid, która weszła do sprzedaży wiosną, zespół napędowy S-Crossa Strong Hybrid tworzy 102-konny silnik benzynowy (wolnossący 1.5 DUALJET-K15C z wielopunktowym wtryskiem paliwa, jednostka czterocylindrowa, 16-zaworowa) współpracujący z silnikiem elektrycznym z generatorem, które tworzą tzw. zespół MGU-Motor Generator Unit (moc ok. 33 koni-24 kW), układem ISG (wcześniej stosowany m.in. w S-Crossie Mild Hybrid), sześciostopniową zautomatyzowaną skrzynią biegów 6AGS oraz akumulatorami litowo-jonowymi (pojemność 840 Wh, napięcie 140 V), które zamontowano pod podłogą bagażnika. To właśnie zmagazynowana w nich energia elektryczna pozwala na pokonanie krótkich dystansów także z wyłączonym silnikiem głównym-benzynowym.

Cennik

S-Cross Strong Hybrid 2022 1.5 Strong Hybrid 2WD 6AGSCena detalicznaOpłata miesięczna w Programie Suzuki Rent*1
S-Cross Strong Hybrid Premium 2WD 6AGS120 900 złod 1 509 zł/mc netto*2
Opłata wstępna: 5 000 zł netto
S-Cross Strong Hybrid Elegance 2WD 6AGS132 900 złod 1 679 zł/mc netto*2
Opłata wstępna: 5 000 zł netto
S-Cross Strong Hybrid 2022 1.5 Strong Hybrid 4WD 6AGS
S-Cross Strong Hybrid Premium 4WD 6AGS131 900 złod 1 619 zł/mc netto*2
Opłata wstępna: 5 000 zł netto
S-Cross Strong Hybrid Elegance Sun 4WD 6AGS148 900 złod 1 879 zł/mc netto*2
Opłata wstępna: 5 000 zł netto

*1 Zapoznaj się ze szczegółami programu SUZUKI RENT

*2 Czas trwania umowy: 36 miesięcy, Limit przebiegu: 60 tys. km. Opłata zawiera: serwisowanie w ASO uwzględniając pełen harmonogram przeglądowy wraz z wymianami elementów eksploatacyjnych.

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji samochodu następuje w umowie jego sprzedaży.

Wyposażenie

Samochód jest bogato wyposażony już w bazowej odmianie Premium (dwie pozostałe wersje to Elegance i – topowa - Elegance Sun). Na liście wyposażenia już w wersji podstawowej jest komplet najnowocześniejszych systemów wspomagających kierowcę i poprawiających bezpieczeństwo (LDW, LDP, TSR, Weaving Alert, BSM, RCTA) oraz 17-calowe felgi aluminiowe. Podstawowy S-Cross ma automatyczną, dwustrefową klimatyzacją, interaktywny system multimedialny (dotykowy ekran o przekątnej 7 cali), czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz kamerę cofania. Do tego system kluczyka elektronicznego oraz reflektory full LED (przednie i tylne).

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.