Swace

Dynamiczne i wszechstronne kombi

Nowy model SWACE to stylowe i wszechstronne kombi o atletycznym wyglądzie, oferujące wysoki komfort podróżowania i niskie zużycie paliwa, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii hybrydowej.

Pobierz katalog Katalog z akcesoriami

Galeria

Zaawansowane osiągi hybrydowe

Dane techniczne

Układ hybrydowy w modelu SWACE łączy mocny silnik elektryczny z silnikiem benzynowym o pojemności 1,8-litra, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby tego połączenia, gwarantując płynną jazdę z dynamicznym przyspieszaniem połączonym z niskim zużyciem paliwa i emisją CO2. Układ hybrydowy napędza Swace za pomocą silnika elektrycznego, silnika spalinowego lub obu jednostek jednocześnie, w zależności od warunków jazdy.

Cennik

CENNIK SWACE 2024

Swace 1.8 Hybrid 2WD E-CVT Cena detaliczna
1.8 Hybrid 2WD E-CVT Premium Plus 128 900 zł
1.8 Hybrid 2WD E-CVT Elegance 142 900 zł

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji samochodu następuje w umowie jego sprzedaży.

Wyposażenie

SWACE jest dostępny w dwóch wersjach wyposażenia. Już w podstawowej wersji Premium Plus znajdziemy takie udogodnienia, jak: reflektory LED (dla świateł mijania i drogowych), 2-strefowa klimatyzacja z funkcją S-FLOW, podgrzewane koło kierownicy i przednie fotele czy urządzenie multimedialne z dotykowym ekranem, umożliwiające podłączenie smartfona. Wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, SWACE zapewnia podczas każdej podróży wysoką pewność prowadzenia, a także spokój podróżowania dla kierowcy i pasażerów. Lista zaawansowanych systemów bezpieczeństwa w ramach pakietu Safety Sense obejmuje m.in.: Pre-Collision System (PCS) – Układ reagowania przedkolizyjnego, Lane Tracing Assist (LTA) - Asystent utrzymania pasa ruchu, Dynamic Radar Cruise Control (DRCC) - Inteligentny tempomat adaptacyjny, Road Sign Assist (RSA) - Układ rozpoznawania znaków drogowych, Blind Spot Monitor (BSM) - System monitorowania martwego pola w lusterkach, Rear Cross Traffic Alert (RCTA) - Ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu, Intelligent Speed Assistance (ISA) - Inteligentny ogranicznik prędkości.

TEST SUZUKI SWACE HYBRID

Video test

Suzuki Swace Hybrid

Choć Suzuki Swace jest mocno spokrewniony z autem zaprzyjaźnionej technologicznie japońskiej marki, to różnice są wystarczająco duże, by traktować te modele trochę inaczej. W filmie wyjaśniam o co chodzi.

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.