Dezynfekcja klimatyzacji

Dezynfekcja klimatyzacji

Dezynfekcja klimatyzacji za 149 zł taniej o VAT teraz za 121 zł
- 10% rabatu na filtr pyłkowy przy usłudze dezynfekcji klimatyzacji.


Wykonamy dezynfekcję klimatyzacji w Twoim samochodzie, teraz taniej o VAT.

Sezon letni w pełni i to z wysokimi i wymagającymi temperaturami. System klimatyzacji w naszym samochodzie jest zatem wysoko eksploatowany. Nie zapominajmy, że bezpieczne użytkowanie klimatyzacji wiąże się z jej cykliczną kontrolą i dezynfekcją.

W układzie wentylacyjnym panuje środowisko idealne do rozwoju drobnoustrojów, grzybów, bakterii oraz patogenów, które są groźnie dla naszego układu oddechowego. Stąd konieczność regularnej kontroli i dezynfekcji klimatyzacji.

Do wyboru mamy dwie tak samo skuteczne metody dezynfekcji klimatyzacji: płynem lub ozonem. O szczegółach, które pozwolą Ci dokonać wyboru metody odpowiedniej dla twojego samochodu dowiesz się w naszym serwisie.

Przeprowadzając dezynfekcję którakolwiek metodą, ale w profesjonalnym serwisie masz pewność, że została ona wykonana odpowiednimi środkami oraz w sposób rzetelny i bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Warto wiedzieć, iż kompleksowe zadbanie o układ klimatyzacji wiąże się z wymianą filtra.

To właśnie on zabezpiecza wnętrze samochodu przed zanieczyszczeniami. Dlatego aby w pełni zabezpieczyć swój samochód przed warunkami zewnętrznymi warto zastosować wymianę filtra. Szczególnie polecamy filtr wzbogacony o aktywny węgiel. Posiada on złoża węgla aktywnego, co zwiększa jego funkcjonalność i skuteczność -nie pozwala wtargnąć do wnętrza pojazdu wielu szkodliwym gazom, takim jak spaliny benzynowe, siarka, węglowodory itp. Ponadto, złoża węglowe filtrują także pyłki kwiatowe, co wiosną jest niezwykle istotne dla alergików. Pełna informację na temat tej usługi przedstawia nasi doradcy serwisowi.

 

Zadzwoń lub umów się on-line


Bielsko-Biała
ul. Wyzwolenia 95

tel.: 33 827 00 20

Chorzów
ul. Zielony Zaułek 2

tel.: 32 200 99 13

Dąbrowa Górnicza
ul. Sobieskiego 10

tel.: 32 200 99 23

Kraków
ul. Jasnogórska 60

tel.: 12 662 00 20

Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

tel.: 12 252 00 20

Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 20

 

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY ON-LINE

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.