Lato z Suzuki 2024

Lato z Suzuki 2024

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji serwisowej „Lato z Suzuki 2024”, która rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do końca lipca. Samochodowe ASO proponują przegląd i profesjonalną dezynfekcję układu klimatyzacji! W ramach usługi mechanicy Suzuki dokonają czyszczenia parownika, sprawdzenia wydajności całego układu oraz oceny stanu filtra kabinowego (z ewentualną wymianą z użyciem oryginalnych części zamiennych). Można też poprosić o ozonowanie kabiny, żeby zredukować przykre zapachy w aucie. Zabieg docenią nie tylko alergicy. Warto pamiętać, że układ klimatyzacji – zwłaszcza w samochodach, które rzadko są kontrolowane przez wyspecjalizowane serwisy – może być potencjalnym rozsadnikiem bakterii oraz źródłem przykrych zapachów. Klienci, którzy podczas akcji serwisowej podpiszą tzw. zgodę marketingową oraz ci, którzy podobny dokument potwierdzili już wcześniej, mogą liczyć na przydatny upominek – koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy TUNAP.

Podczas wizyty w ASO warto poprosić o szczegóły Programu Serwisowego Suzuki, bo PSS to gwarancja stałych rabatów na części i robociznę. Zadajcie też pytanie o aplikację Moje Suzuki, która właścicielom aut, motocykli i silników zaburtowych japońskiej marki umożliwia m.in. wgląd do historii serwisowej pojazdu, podgląd aktywowanych programów Suzuki (PSS, Suzuki-Ecstar Assistance, Service Care), odnalezienie najbliższego dealera, szybki kontakt z wybranym serwisem za pomocą dedykowanych formularzy czy – w sytuacjach podbramkowych – wezwanie policji czy służb ratunkowych lub assistance na podstawie dokładnych współrzędnych geograficznych. W najbliższym czasie rusza również dostęp do elektronicznej książki gwarancyjnej właśnie poprzez wspomnianą aplikację! Teraz prawie wszystko, co związane z serwisem auta będziecie mieli – dosłownie – we własnych rękach.

Szczegóły w każdym ASO Suzuki. Zapraszamy!

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.