SUZUKI Swift Full LED - AUTOMAT automat bezstopniowa (CVT)

Wyposażenie

Bezpieczeństwo:

Poduszka powietrzna pasażera, Poduszka powietrzna kierowcy, Przednie, boczne poduszki powietrzne, Kurtynowe poduszki powietrzne, System ISOFIX, ESP, ABS, Immobilizer, Aktywny tempomat

Nadwozie:

Tylne lampy w technologii LED, Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie, Przednie światła LED, Światła do jazdy dziennej

Wnętrze:

Podgrzewane lusterka zewnętrzne, Elektrycznie regulowane szyby boczne z przodu, Klimatyzacja manualna, Komputer pokładowy

Technologia:

Radioodtwarzacz CD, Wspomaganie układu kierowniczego, Centralny zamek sterowany pilotem, Sterowanie systemem audio przyciskami na kierownicy, Czujnik zmierzchu, Zestaw głośnomówiący Bluetooth, System Start/Stop, Radioodtwarzacz CD/MP3 z DAB+, Radio fabryczne, Gniazdo AUX, Gniazdo USB

Sprawdź pasujące akcesoria

Dodatkowe informacje

Suzuki Swift najnowszy (K12D) po liftingu Japoński z oszczędnym Japońskim silnikiem 1,2 83 KM (4 cylindry) oraz automatyczną bez stopniową skrzynią automatyczną. Idealny do miasta i nie tylko. Niezawodność gwarantuje rorząd na łańcuchu i Japońska dokładność.  - WERSJA PREMIUM -  Prosimy o kontakt w sprawie dostępności oferty i koloru oraz terminu odbioru.

Samochód ma pełne wyposażenie modelu K12D które zwiera min. systemy radarowe, oraz światła w technologi Lull LED.

Oferta cenowa nie zawiera dopłaty do lakietu metalik. Dostępne lakiery od bez dopłaty i z dopłatą 2 090,- lub 3 090,- (dwu kolorowy) prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności. 

Dodatkowy rabat udzielamy zgodnie z polityką rabatową Suzuki Motor Polannd który będzie aktualizowany w dniu uruchomienia gwarancji. 

Zapraszamy do wizyty w salonie celem wykonania jazdy testowej która utwierdzi Państwa w przekonaniu, że Suzuki Swift jest bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej.

*Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (dz. u. nr 16, poz.
93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej (dz. u. nr 141, poz. 1176 z zm.). zastrzegamy sobie prawo do pomyłki.

60 500 PLN
Rocznik: 2021
Rodzaj: hatchback
Skrzynia: automatyczna bezstopniowa (CVT)
Silnik: benzynowy
Moc: 83 KM
Pojemność: 1200 cm3
Kolor nadwozia: czerwony akryl (niemetalizowany)
Numer oferty: SwCVT1
Zadzwoń i sprawdź szczegóły oferty.
Tel.: (33) 827 00 20
Suzuki Japan Motors - Bielsko-Biała
Tel.: (32) 200 99 13
Suzuki Japan Motors - Chorzów
Tel.: (32) 200 99 23
Suzuki Japan Motors - Dąbrowa Górnicza
Tel.: (12) 662 00 20
Suzuki Japan Motors - Kraków Jasnogórska
Tel.: (12) 252 00 20
Suzuki Japan Motors - Kraków Krzemionki
Tel.: (22) 510 00 20
Suzuki Japan Motors - Warszawa

Wybierz kategorię akcesoriów dla Swift


Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.