Nowy Swift

Zwinny i oszczędny samochód miejski

W czwartej odsłonie kultowy hatchback Suzuki ewoluuje w wyrafinowany, inteligentny kompaktowy samochód z wyrazistym designem. Swift został wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i jest napędzany nowym silnikiem z napędem hybrydowym, więc daje jeszcze większą radość z naprawdę oszczędnej jazdy.

Katalog z akcesoriami

Galeria

Dane techniczne

Nowa jednostka benzynowa, o pojemności 1,2 litra gwarantuje jeszcze większą oszczędność paliwa i zmniejszoną emisję spalin przy wyższym momencie obrotowym uzyskiwanym w jeździe z niskimi prędkościami. Silnik współpracuje z hybrydowym napędem SHVS, który podczas zwalniania lub hamowania przekształca energię kinetyczną w elektryczną i magazynuje ją w akumulatorze litowo-jonowym. Podczas przyspieszania silnik dzięki temu jest wspomagany dodatkowym momentem obrotowym.

Już od 73 900 zł

Cennik

CENNIK NOWY SWIFT 2024

Nowy Swift 1.2 DualJet mild Hybrid 2WD 5MT Cena detaliczna Oferta promocyjna* Cena wcześniejsza
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD 5MT Premium 80 900 zł 73 900 zł 80 900 zł **
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD 5MT Premium Plus 86 900 zł 79 900 zł 86 900 zł **
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD 5MT Elegance 90 900 zł 83 900 zł 90 900 zł **
Nowy Swift 1.2 DualJet mild Hybrid 2WD CVT
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD CVT Premium Plus 93 900 zł 86 900 zł 93 900 zł **
1.2 DualJet mild Hybrid 2WD CVT Elegance 97 900 zł 90 900 zł 97 900 zł **

 

*Oferta limitowana. Skontaktuj się z Dealerem Suzuki w celu potwierdzenia dostępności wybranego modelu.

** Najniższa cena w ciągu 30 dni przed tą obniżką tj. w okresie od dnia 08.06.2024 (PLN brutto).

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji samochodu następuje w umowie jego sprzedaży.

JESZCZE BOGATSZE WYPOSAŻENIE

Wyposażenie

jest oferowany w trzech wersjach wyposażenia. Dostępne we wszystkich wersjach wyposażenia tylne czujniki parkowania oraz kamera cofania ułatwiają manewrowanie. Adaptacyjny tempomat ACC sprawia, że każda podróż staje się bardziej komfortowa, a reflektory LED (dla świateł mijania i drogowych) zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach. Wyposażenie standardowe obejmuje także nowy system multimedialny z 9-calowym ekranem i funkcją nawigacji i funkcją bezprzewodowego połączenia ze smartfonem (Apple CarPlay i Android Auto). Nowy Swift otrzymał również zaawansowane systemy asystujące, między innymi: układ reagowania przedkolizyjnego DSBS II, monitor martwego pola BSM, ostrzeżenie o ruchu poprzecznym podczas z tyłu pojazdu - RCTA i wiele więcej.

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.