Przegląd ekonomiczny 4+

Przegląd ekonomiczny 4+

Specjalna oferta dla samochodów 4+ i starszych.
Zadbaj o doskonały stan techniczny Twojego pojazdu w rewelacyjnie niskiej cenie.

Model Zakres Promocyjna cena brutto Specjalna cena dla Klientów programu PSS
Grand Vitra 1,9 D
SX4 S-Cross 1,6; 1,9

Rodzaj paliwa: diesel
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza. 849 zl 679 zl Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Grand Vitara 2,0;
2,4 Swift 1,6

Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza. 749 zl 649 zl Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Liana 1,6Benzyna
Grand Vitara 1,6
Swift 1,2
Sx4 S-Cross 1,6

Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza. 699 zl 649 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Alto 1,0
Ignis 1,3
Jimny 1,3
Swift 1,3
Splash 1,0; 1,2

Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza. 649 zl 549 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »

Skorzystaj z poniższego formularza zapytania lub zarezerwuj termin wizyty on-line.

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.