Przegląd ekonomiczny 4+

Przegląd ekonomiczny 4+

 

 

Specjalna oferta dla samochodów 4+ i starszych. 
Zadbaj o doskonały stan techniczny Twojego pojazdu w rewelacyjnie niskiej cenie z dodatkowym pakietem Assistance.
Model Zakres Promocyjna cena brutto Specjalna cena dla Klientów programu PSS  
Alto
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 657 zł 591 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Splash 1,0
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 699 zł 629 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Splash 1,2
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 718 zł 646 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Celerio
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 689 zł 620 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Swift 1,2 AZG
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 719 zł 647 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
SX 4 1,6
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 760 zł 684 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Jimny 1,3
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 746 zł 671 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Grand Vitara 1,6
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 738 zł 664 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Grand Vitara 2,4
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 832 zł 749 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Grand Vitara 1,9
Rodzaj paliwa: Diesel
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza. 903 zł 813 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Baleno
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 664 zł 598 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
Vitara 1,6
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 765 zł 689 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
S-Cross 1,6
Rodzaj paliwa: benzyna
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 816 zł 734 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »
S-Cross 1,6
Rodzaj paliwa: diesel
Pełny zakres przeglądu podstawowego. Wymiana oleju w silniku, filtra oleju, filtra powietrza, Assistance 12 miesięcy. 1030 zł 927 zł Nie czekaj umów się już dzisiaj przez internet »

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.