Program serwisowy Suzuki

Program serwisowy Suzuki

PROGRAM SERWISOWY SUZUKI

Dzięki Programowi Serwisowemu Suzuki obsługa serwisowa Twojego samochodu po zakończeniu okresu gwarancji nie musi wcale oznaczać wysokich kosztów. Uczestnictwo w programie zapewnia zniżki na zakup oryginalnych części, oleju marki Shell oraz serwis i naprawę pojazdu w Autoryzowanej Sieci Serwisów Suzuki.

KARTY UCZESTNICTWA W PROGRAMIE SERWISOWYM SUZUKI:

 • Srebrna - dla samochodów marki Suzuki w 4 i 5 roku użytkowania
 • Srebrna Plus - dla samochodów marki Suzuki w 6 roku użytkowania i starszych

 

GŁÓWNE KORZYŚCI TO:

 • do 30% rabatu rabatu na oryginalne części zamienne
 • do 15% rabatu na robociznę
 • 40% rabatu na olej silnikowy Shell*

Uczestnictwo w programie zapewnia zniżki na zakup oryginalnych części, oleju marki Shell oraz serwis i naprawę pojazdu w Autoryzowanej Sieci Serwisów SUZUKI Japan Motors.
W Programie Serwisowym Suzuki może wziąć udział każda osoba posiadająca samochód marki Suzuki, którego okres gwarancji już upłynął.
Aby przystąpić do programu i otrzymać kartę należy zgłosić się do Autoryzowanej Stacji Obsługi Suzuki i wypełnić wniosek rejestracyjny.
Udział w Programie Serwisowym Suzuki jest dobrowolny i nieodpłatny.

* rabat od sugerowanej przez Shell Polska ceny detalicznej. Dotyczy olejów Shell Helix Ultra 5W40 dla samochodów z silnikami benzynowymi oraz Shell Helix Ultra Extra 5W30 dla samochodów z silnikami diesla.

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.