Vitara Hybrid

Legenda w segmencie SUV

VITARA kontynuuje historię kultowego SUV-a, który na rynku jest od ponad 30 lat. Najnowsza odsłona tego auta została doceniona za sylwetkę, zwrotność, komfort oraz dzielność także poza asfaltowymi drogami. Vitarę zdecydowanie wyróżnia atrakcyjna i opływowa linia nadwozia SUV z dużym prześwitem podwozia. Ergonomiczna i przestronna kabina oraz wysoka pozycja siedzeń oferują wygodę w podróży wszystkim pasażerom. Zaawansowany napęd na 4 koła AllGrip Select, który jest dostępny niemal we wszystkich konfiguracjach wyposażenia, wyróżnia model pośród konkurencji. Pod maską samochód może mieć jeden z dwóch silników benzynowych: 1,4 Boosterjet mild Hybrid (tzw. miękka hybryda) lub 1,5 DualJet Hybrid, a więc z technologią Suzuki Strong Hybrid. Obydwie jednostki napędowe zapewniają niskie zużycie paliwa i mniejszą emisję szkodliwych spalin (w porównaniu z silnikami klasycznymi).

Pobierz katalog Katalog z akcesoriami

Galeria

Dane techniczne

Najnowsza wersja japońskiego SUV-a z w pełni hybrydowym napędem składającym się z wolnossącego silnika benzynowego o pojemności 1462cm² połączonego z silnikiem elektrycznym generującym dodatkową moc 33 koni mechanicznych. Układ magazynuje w litowo-jonowym akumulatorze o napięciu 140V i pojemności 840 Wh energię pozwalającą na poruszanie się również korzystając jedynie z napędu elektrycznego. Zastosowana w modelu zautomatyzowana sześciobiegowa skrzynia biegów daje poczucie płynnej jazdy dzięki bezpośredniemu połączeniu z silnikiem elektrycznym, który wspomaga napęd podczas przełożeń kiedy samochód pracuje w trybie hybrydowym. Dodatkowym wsparciem jest zintegrowany z silnikiem spalinowym układ ISG (rozrusznik/alternator) zasilany akumulatorem litowo-jonowym (12V) ułatwiającym łagodne rozruchy w jeździe miejskiej. Wszystkie te rozwiązania pozwalają na znaczące obniżenie spalania i zmniejszenie emitowanego CO₂.

Cennik

CENNIK VITARA 2024

Vitara 1.4 BoosterJet mild Hybrid 2WD Cena detaliczna Oferta promocyjna*
1.4 BoosterJet mild Hybrid 2WD 6MT Comfort Plus 97 900 zł 91 900 zł
1.4 BoosterJet mild Hybrid 2WD 6MT Premium 102 900 zł 96 900 zł
1.4 BoosterJet mild Hybrid 2WD 6MT Elegance 112 900 zł 106 900 zł
Vitara 1.4 BoosterJet mild Hybrid 4WD
1.4 BoosterJet mild Hybrid 4WD 6MT Premium 114 900 zł 108 900 zł
1.4 BoosterJet mild Hybrid 4WD 6MT Elegance 124 900 zł 118 900 zł
1.4 BoosterJet mild Hybrid 4WD 6MT Elegance Sun 129 900 zł 123 900 zł
Vitara 1.5 DualJet Hybrid 2WD
1.5 DualJet Hybrid 2WD 6AGS Premium 116 900 zł 110 900 zł
1.5 DualJet Hybrid 2WD 6AGS Elegance 126 900 zł 120 900 zł
Vitara 1.5 DualJet Hybrid 4WD
1.5 DualJet Hybrid 4WD 6AGS Premium 128 900 zł 122 900 zł
1.5 DualJet Hybrid 4WD 6AGS Elegance Sun 143 900 zł 137 900 zł

 

*Oferta limitowana. Skontaktuj się z Dealerem Suzuki w celu potwierdzenia dostępności wybranego modelu.

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji samochodu następuje w umowie jego sprzedaży.

Wyposażenie

W każdej wersji wyposażenia modelu VITARA STRONG HYBRID znajdziemy takie rozwiązania, jak reflektory LED Hi/Low (dla świateł mijania i świateł drogowych), system Dual Sensor Brake Support (DSBS), Traffic Sign Recognition (TSR), tempomat adaptacyjny (ACC), klimatyzacja automatyczna, przednie lampy przeciwmgłowe, funkcja automatycznego włączania wycieraczek czy system kluczyka elektronicznego. W wersji wyposażenia Elegance znajdziemy takie dodatki, jak tapicerka skórzana oraz przednie i tylne czujniki parkowania, a w wersji Elegance Sun również panoramiczny dach dwuczęściowy.

Napisz do nas!

Masz pytania, sugestie lub wątpliwości? Wybierz interesujący Cię temat.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.